Umí paci paci pacičky když je kuchyně dětské hřiště

Praktičtější trouba
díky třem izolačním sklům

Naše trouba EBI81064AA představuje špičku v oboru. Kromě nejvyspělejších technologií a moderního designu vás potěší svým důrazem na bezpečnost. Tři izolační skla totiž zajistí nízkou teplotu dvířek trouby v jakékoliv situaci. Podobné vlastnosti mají ale i jiné trouby Amica.

Kde koupit Další trouby
Video Když se kuchyň změní v dětské hřiště
Vestavná trouba Integra

EBI81064AA

Horkovzdušná trouba s trojitým sklem na dvířkách zajistí, že se o ní vaše děti nebo domácí mazlíčci už nikdy nespálí. Reflexní sklo instalované na dveřích navíc kumuluje teplo uvnitř komory. U trouby zahřáté na 200 °C bude na čele maximálně 42 °C. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii. Funkce super rychlého ohřevu dokáže navíc komoru trouby zahřát na teplotu 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard.

Vestavná trouba Integra

EBI8862AA

Tato multifunkční trouba vám nabídne 12 funkcí a 15 přednastavených programů pečení. Navíc obsahuje v základní výbavě otočný rožeň a termosondu, díky které budete přesně vědět, kdy je vaše pečeně akorát propečená. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii. Funkce super rychlého ohřevu dokáže navíc komoru trouby zahřát na teplotu 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard.

Vestavná trouba Integra Pro Baby

EBI8774BAA PROBABY

Pro Baby System, to je sada bezpečnostních prvků, které vám i Vaší rodině dodají pocit bezpečí. Trojité sklo u dvířek trouby vám dovoluje bez obav nechat své děti hrát si v kuchyni, i když pečete. O dvířka se už nikdy nepopálí. Zámek dvěří navíc uzamkne dveře trouby. Stabilní teleskopické výsuvy s funkcí Stop zabrání nechtěnému vyjetí horkých plechů z trouby. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii, komoru touby přitom můžete mít vyhřátou za 4 minuty až na teplotu 150°C.

Vestavná trouba Fusion s pyrolýzou

EBF7522AA PYRO

Horkovzdušná trouba s pyrolýzou vám usnadní život hned několikrát. Díky funkci pyrolýza už nebudete trávit čas otravným čištěním. Stačí zapnout samočistící funkci, trouba se zahřeje na vysokou teplotu a  žárem se přemění veškeré zbytky z pečení na popel, který nakonec jen setřete hadříkem. Funkce super rychlého ohřevu dokáže navíc komoru trouby zahřát na teplotu 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii.

Vestavná trouba Retro

EBR7942AA

Pokud hledáte retro vzhled, ale zároveň toužíte po moderních funkcích, je tato trouba správnou volbou. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii, komoru touby přitom můžete mít vyhřátou za 4 minuty až na teplotu 150°C. Oceníte jistě i teleskopické výsuvy, termosondu nebo novou konstrukci dvěří, díky které snadno vyndáte sklo ze dvěří, aniž byste potřebovali jakékoliv nářadí.

Anketa

Je pro vás důležitá bezpečnost trouby?

Ano Ne

Kuchyň je centrem naší domácnosti.

Ano Ne

Co je pro vás při výběru trouby důležitější?

Funkčnost/inovativnost Cena/design

Jak stará je vaše trouba?

méně než 5 let více než 5 let

Děkujeme za Vaše podněty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.