Pojme rekordní úlovek, když se kuchyň změní na rybárnu

Praktičtější sporák
díky velkému
objemu trouby

S naším sporákem SHM5774PAX můžete připravit jakékoli jídlo. Dokonce i ten největší úlovek díky opravdu velkému objemu trouby. Vlastnosti, které oceníte mají ale i jiné typy našich sporáků.

Kde koupit Další sporáky
Video Když se kuchyň změní v rybárnu
Volně stojící kombinovaný sporák

SHM5774PAX

Ke sporáku dostanete v ceně 2 plechy a díky skutečně velkému objemu trouby 66 l můžete péct klidně na obou zároveň. Teleskopické výsuvy navíc zajistí snadnou manipulaci. Samozřejmostí jsou také bytelné litinové rošty a nízká spotřeba energie díky zařazení do A třídy. Na jednom ovládacím knoflíku najdete nyní ještě více funkcí.

Volně stojící sklokeramický sporák

SHC51074DW

Praktický sporák disponuje horkovzdušnou troubou bezpečnou pro děti. Díky trojitému sklu na dvířkách se vaše ratolesti nepopálí. Vy navíc jistě oceníte nižší poplatky za elektřinu díky energetické třídě A. TA programátor vám na displeji signalizuje současný stav, možnost nastavení začátku a konce pečení a akustický alarm. Všechny užitečné funkce můžete ovládat díky jedinému knoflíku.

Volně stojící sklokeramický sporák

SHC5784DX

Kromě opravdu velkého objemu trouby 66 l získáte s tímto sporákem také řadu další nadstandardní výbavy. Například otočný rožeň, který je nezbytností pro gurmány, obzvlášť fanoušky dobře připraveného masa, nebo dva plechy v ceně. Potěší vás určitě i nízká spotřeba díky energetické třídě A.

Volně stojící kombinovaný sporák

SHM51571AB

Tento kombinovaný sporák s retro vzhledem vás překvapí velkým objemem trouby 66 l, ale zároveň nízkou spotřebou elektrické energie. Díky tomu se může pyšnit zařazením do A třídy. Jako součást výbavy dostanete 2 plechy a samozřejmostí jsou stabilní a odolné litinové rošty.

Anketa

Jak často využijete více plechů najednou?

několikrát týdně několikrát měsíčně méně než jednou měsíčně

Co je pro vás při výběru sporáku důlěžitější?

Funkčnost/inovativnost Cena/design

Preferujete plynový, nebo elektrický sporák?

elektrický plynový

Jak starý je váš sporák?

méně než 5 let více než 5 let

Děkujeme za Vaše podněty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.