Nešustí za vámi, když se kuchyň promění v kino

Praktičtější myčka
díky super tichému provozu

Buďte si jistí, že naše myčka ZWM628IED vás nebude v kuchyni rušit za žádných okolností. Ať už se změní v kino, knihovnu nebo v ní budete hrát třeba tichou poštu, naše myčka bude prostě zticha. Upozorňuje totiž na sebe jen moderním designem. Podobné vlastnosti mají ale i jiné typy našich myček.

Kde koupit Další myčky
Video Když se kuchyň změní v kino
Volně stojící myčka nádobí

ZWM628IED

Pro komfort uživatelů firma Amica nahradila tradiční koš na příbory, umístěný v dolním koši, dodatečným samostatným košem umístěným nahoře. Umístění příborů do myčky bude snazší, a prostor, který získáme v dolním koši, lze využít optimálněji. Můžete umývat až 14 sad nádobí najednou! Energetická třída A++ navíc garantuje nízkou spotřebu elektřiny.

Volně stojící myčka nádobí

ZWM628WED

Do této myčky můžete naskládat až 14 sad nádobí a přesto vás nepřekvapí účet za elektřinu. S energetickou třídou A++, která je v porovnání s myčkou třídy A úspornější až o 64 kWh ročně můžete mít 70 mycích cyklů zdarma (při použití programu Eco 50). Místo tradičního koše na příbory najdete v této myčce samostatný třetí koš umístěný úplně nahoře. Díky tichému chodu myčky navíc ani nepostřehnete, že je zapnutá.

Vestavná myčka nádobí

ZWM628BED

Myčka v sobě spojuje elegantní design a nejmodernější funkce. Na LCD displeji získáte informace o aktuální funkci zařízení, třetí mycí koš na příbory zajišťuje lepší rozložení prostoru a zvolit si můžete z 8 mycích programů. Dokonalý mycí efekt garantují tři nezávislá sprchující ramena. Díky dodatečné horní trysce - Aqua Spray - se voda účinněji dostává mezi nádobí umístěné v horním koši.

Anketa

Máte myčku?

Ano Ne

Kuchyň je centrem naší domácnosti.

Ano Ne

Je pro vás rozhodující, jakou myčka spotřebu vody?

Ano Ne

Jak stará je vaše myčka?

více než 5 let méně než 5 let

Co je při při výběru lednice důležitější?

Funkčnost/inovativnost Cena/design

Je pro Vás s důležité, že je myčka tichá?

A N

Děkujeme za Vaše podněty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.