Je celá žhavá do chlazení, když máte z kuchyně vinárnu

Praktičtější lednice
díky funkci rychlého chlazení

Typ FK321.6GBDFAA umí vychladit nápoje nebo vybrané potraviny za extrémně krátkou dobu. To se skvěle hodí, když vás zaskočí nečekaní hosté. Prudké zchlazení navíc umožňuje skladovat potraviny delší dobu bez ztráty živin. Moderními funkcemi jsou ale vybaveny i jiné typy našich lednic.

Kde koupit Další lednice
Video Když se kuchyň změní ve vinárnu
Volně stojící kombinovaná chladnička

FK321.6GBDFAA

Jednu z našich nejmodernějších lednic nebudete muset už nikdy odmrazovat. Postará se o to systém No Frost, který zaručuje neustálou cirkulaci vzduchu a odvádění vlhkosti ven. Funkce rychlé chlazení a rychlé mrazení oceníte, když lednici naplníte větším množstvím potravin najednou. Ve speciální fresh zóně zůstanou vybrané potraviny déle čerstvé. Energetická třída A++ navíc garantuje nízkou spotřebu elektřiny.

Volně stojící kombinovaná chladnička

KGC15483W

Chladnička má systém No Frost, který zaručuje, že nikdy nebudete muset mrazničku rozmrazovat. Díky systému cirkulace studeného vzduchu mají potraviny zajištěnou optimální a stálou teplotu a přebytek vlhkosti je odváděn ven. V důsledku toho v prostoru mrazničky nevzniká námraza. Vnitřní objem chladničky 220 l a mrazničky 81 l zajistí dostatek prostoru pro potraviny i pro velkou rodinu.

Volně stojící kombinovaná chladnička

KGC15485E

Jestli často přijdete domů s velkým nákupem, oceníte funci superchlazení a supermrazení. Ta umožňuje rychle zchladit nebo zmrazit velké množství potravin, takže si déle uchovají výživné vlastnosti, chuť i vůni. Speciální komora Fresh zone si udržuje nižší teplotu než zbytek lednice a proto potraviny, které sem uložíte, zůstanou až třikrát déle čerstvé a chutné. Energetická třída A++ garantuje nízkou spotřebu elektřiny.

Anketa

Kuchyň je centrem naší domácnosti.

Ano Ne

Koupili byste si novou lednici, jen protože vaše stará nemá nejmodernější funkce?

Ano Ne

Novou lednici koupím, až se stará rozbije.

Ano Ne

Co je při při výběru lednice důležitější?

funkčnost/ inovativnost cena/ design

Ocenili byste u vaší lednice funkci rychlého chlazení?

Ano Ne

Jak stará je vaše lednice?

méně než 5 let více než 5 let

Děkujeme za Vaše podněty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.